V sobotu 13.10. a v neděli 14.10. vyrazilo celkem 11 judistů a judistek na turnaj do Kralup.
Sobota byla určena mláďatům (Zdenda M., Jára Š., Vašek S., Lubík H., Přéma K.) a starším žákům (Matouš H., Mikeš J.), v neděli pak bojovali mladší žáci (Tonda B., Pepa H.) a žákyně (Adélka S., Viktorka U.).
V sobotu nás příjemně překvapila velmi solidní účast a na závodníky čekalo 4-5 zápasů. I nedělní turnaj byl obsazen velmi solidně, bohužel kromě Viktorky se nikomu nepodařilo probojovat do medailových bojů.

Viky U. – 2. místo
Bohužel to tentokrát nedopadlo na zlato, ale jinak podali všichni naši borci velmi pěkné výkony a všem děkujeme za účast a nasazení.

Luboš a Vlasta

V sobotu 29. září jsme po prázdninách vyrazili na první závody do Mělníka.

5. ročníku Mělnického poháru se zúčastnilo téměř 400 judistů a judistek.
Kromě českých závodníků dorazily i výpravy z Polska, Německa a Slovenska.

Za náš klub na turnaj dorazilo 9 dětí z kategorií mláďat a mladších žáků
a ani v překvapivě nabitém startovním poli se neztratili.

1. místo a zlatá medaile – Antonín Bábíček – Tonda předvedl velice
kvalitní výkon a všechny zápasy ukončil s přehledem před časovým limitem.

poradil bez zaváhání. Bohužel v boji o postup do finále trochu zaváhal a
po naprosto vyrovnaném zápase prohrál 1 bodem rozhodnutím rozhodčích.
Náladu si pak jistě spravil v boji o třetí místo kdy zápas ukončil po
pár vteřinách nádherným iponem technikou seo-nage.

Všem úspěšným medailistům gratuluji a těm méně šťastným přeji aby to
příště vyšlo. Ale pozor, bez poctivého tréninku to nepůjde :-)

Luboš – JUDO Příbram

Melnik
Melnik

Vel.uvedena 140, ale kalhoty jsou jako obvykle menší, délka kalhot 74 cm. Cena 220,-
V případě zájmu napište, prosím, na alena.zapotocka@seznam.cz

V sobotu 9.6. se početná výprava závodníků JUDO Příbram vydala do chomutovské sportovní haly na další kolo Českého poháru. Naši nejzkušenější se opět předvedli ve slušném světle a téměř každý urval nějaké ty body do ranking listu a ti nejúspěšnější i medaile.

Chomutov

Závěr jsme si zpříjemnili pikantními kuřecími křidýlky v nedaleké restauraci. Vřele doporučuji. ;-)

Marek

V sobotu 26.5. se hrstka našich dorostenců a jedna starší žákyně vydala do Mladé Boleslavi, aby využila jedné z mála příležitostí a změřila síly ještě před dalším kolem Českého poháru. I přes velké vedro v hale a obvyklou někalikahodinovou čekačku na zápas se jim vedlo dobře.

Anička Kubová – 2/0 1. místo
Matěj Havel – 3/1 2. místo
Standa Holobrada – 3/1 3. místo
Fanda Puc – 2/0 2/0 – 2x 1. místo ve dvou váhových kategoriích

I když Standa a Matěj jednou zaváhali, tak se podařilo získat 5 medailí ve čtyřech závodnících, což je jistě pěkné.

Díky všem zúčastněným a snad se na příští závody vydáme v hojnějším počtu.

Marek

Mlada Boleslav

V sobotu 12.5. jsme pořádali již druhý ročník soutěže O pohár JUDO Příbram. Myslím, že se to opět povedlo. Velký dík patří všem organizátorům.

PoharJudoPribram

V sobotu 7.4.2018 se v Turnově konal Český pohár družstev staršího žactva, kterého se účastnilo 5 judistů a judistek z našeho oddílu. Startovali samozřejmě za družstvo Středočeského kraje.
První klání ve skupině proběhlo proti kraji Vysočina, a Středočeši ho vyhráli poměrem 5:4, dalším soupeřem byl Olomoucký kraj, kde naši opět zvítězili 6:3 a tím postoupili ze skupiny z prvního místa. Ve čtvrtfinále středočeští judisté převálcovali Plzeňský kraj 8:1. V semifinále na ně čekal nelehký soupeř Moravskoslezský kraj, na který již naši nestačili, prohráli 3:6 a umístili se na 3.místě, čímž obhájili umístění z minulého roku.

Z našeho klubu startovali:
Anna Kubová 4 výhry
Martin Zelenka 2 výhry
Antonín Dubský 2 výhry/2 prohry
Mikuláš Jobek
Matouš Havelka

Děkujeme za účast a blahopřejeme ke 3.místu!!

S pozdravem
Eva Kubová

Mistroství středočeského kraje v judu pro U15 a kvalifikační soutěž na Přebor ČR U13