Zde se budeme snažit zveřejnit všechny výsledky JUDO Příbram. Začínáme 1.1.2016. Pokud jste byli na závodech a nevidíte se tu, dejte mi vědět.
Marek

Vyber ročník

Vyber úroveň

2016Velim 2016-01-16Velká cena - Litoměřic 2016-02-06ČP Ostrava 2016-02-20Neratovice 2016-03-05MČR Hranice 2016-03-05VC Hradec Králové 2016-03-05Gmunden 2016-03-06ČP Jablonec n. N. 2016-03-12Chlumec n.C. 2016-03-19KP Kolín 2016-04-02Tyn CUP 2016-04-02KP Ml. Boleslav 2016-04-09Nepomuk 2016-04-23Graz 2016-04-23Budapešť CUP 2016-04-30Beroun 2016-05-25USK Cup 2016-05-28Venray 2016-06-04Chomutov 2016-06-11ČP Brno 2016-09-10Varšava 2016-09-24ČP Teplice 2016-10-02Mělník 2016-10-08MČR Jičín 2016-10-23MČR Ml. Boleslav 2016-11-12VýherProher

Koťata

Václav Schneider-----------11---------1--100

Mláďata

Luboš Hrabec---4-------33--5------3--013
Přemysl Kožíšek---1-------21--1------1--151
Taťána Čepková---3-----------4------3--07
Viktorie Urbanová---3--------3---------3--16
Bára Vítková---3---------------------02
Matyáš Polák---4-------32--2---------67
Matěj Zaňka---4-------5bez umístění--10---------111
Ondra Schneider---------2------------3--44
Matěj Suplinčák---------3--2--1---------83
David Hložanka---------4---------------03
Tadeáš Větrovský---------3--5--3------3--69
Katka Pelichová-----------3---6------4--111
Václav Schneider-----------11---------1--100
Linda Suplinčáková-----------33--2---------45
Antonín Bábíček------------3--3------2--65
Matěj Černohorský------------2--2---------42
Matěj Košťál---------------3---------22
Jakub Košťál---------------2---------31
Matěj Melichar---------------3------5--24
Adam Zápotocký----------------------2--21
Barbora Zápotocká----------------------3--12

Mladší žáci

Martin Zelenka3bez umístěníbez umístění--bez umístění--1-12bez umístění---bez umístění-bez umístění7-bez umístění--bez umístění2019
Matěj Hrabec-bez umístění-3-------5bez umístění------bez umístění--bez umístění--29
Daniel Šrajn-bez umístění5----bez umístění---21-----7-----bez umístění1210
Mikuláš Jobek-bez umístění---bez umístění-----bez umístění1---------bez umístění--55
Zuzana Hrstková--1--------1--2-1-11-11-1281
Antonín Dubský--bez umístění----bez umístění---51---7-73-bez umístění3-12513
Anna Kubová--5--3-1---1-55-2-23-2--52413
Dan Strnad-----2-----2----bez umístění-bez umístěníbez umístění-75--1011
Ondra Bodnár-------1---1-38---31-1--1244
Isabella Strnadová-------bez umístění-----------------02
Matěj Zaňka---4-------5bez umístění--10---------111
Matyáš Polák---4-------32--2---------67
Ondřej Hošek------------bez umístění------------03
Matouš Havelka----------------------1--20
Matěj Černohorský------------2--2---------42
Josef Holobrada-------------------------00
Matěj Melichar---------------3------5--24

Starší žáci

Matěj Havel-33------3---39-3bez umístění-bez umístěníbez umístění7-5-2217
Stanislav Holobrada-bez umístění-----bez umístění------7---bez umístění-bez umístění--bez umístění-39
Vilda Kuba--3---bez umístění7-1-3--9--bez umístění33bez umístěníbez umístění-3-2615
Lucie Havelková-------bez umístění-1----9----bez umístění-3-2-108
Tereza Bodnárová---------1---32-1511bez umístění1-1-277
Antonín Dubský--bez umístění----bez umístění---51---7-73-bez umístění3-12513

Dorostenci

Petr Hráček--bez umístění----3---1----3-5------146
František Puc--bez umístění---25---2-bez umístěníbez umístění---3bez umístěníbez umístění----1811
Vít Jech--5-bez umístění-------------33-7---67
Matěj Klíma--2-5-----------1--------103
Vilda Kuba--3---bez umístění7-1-3--9--bez umístění33bez umístěníbez umístění-3-2615

Junioři

Matěj Klíma--2-5-----------1--------103
Vít Jech--5-bez umístění-------------33-7---67
Jan Cimburek---------3---------------35
František Puc--bez umístění---25---2-bez umístěníbez umístění---3bez umístěníbez umístění----1811

Muži

Michal Kuba---------1---------------20
Jan Cimburek---------3---------------35